HV732HTTE1003F
MFR.Part #
HV732HTTE1003F
JLCPCB Part #
C4298012
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS