SG73S2ETTD3R24F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3R24F
JLCPCB Part #
C4272980
Description
-55℃~+155℃ 3.24Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS