HV732ATTD5764F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD5764F
JLCPCB Part #
C4092517
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS