HV732ATTD5364F
MFR.Part #
HV732ATTD5364F
JLCPCB Part #
C4197617
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS