RN73R1JTTD1210A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD1210A05
JLCPCB Part #
C4144042
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS