HV732ATTD5763F
MFR.Part #
HV732ATTD5763F
JLCPCB Part #
C4072459
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS