HV732ATTD5363F
MFR.Part #
HV732ATTD5363F
JLCPCB Part #
C4080826
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS