RK73B2BTTD221G
MFR.Part #
RK73B2BTTD221G
JLCPCB Part #
C2576080
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS