SG73S2E1RTTD5101F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5101F
JLCPCB Part #
C5916570
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS