SG73G1JTTD6193D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD6193D
JLCPCB Part #
C7076749
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS