RN73H2ETTD5172C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5172C50
JLCPCB Part #
C4048466
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS