HV732ATTD4994F
MFR.Part #
HV732ATTD4994F
JLCPCB Part #
C4270300
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS