HV732ATTD4993F
MFR.Part #
HV732ATTD4993F
JLCPCB Part #
C4310808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS