HV732ATTD4224F
MFR.Part #
HV732ATTD4224F
JLCPCB Part #
C4020911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS