RN73H1ETTP6810B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP6810B25
JLCPCB Part #
C4329369
Description
62.5mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS