RN732ATTD69R0F25
MFR.Part #
RN732ATTD69R0F25
JLCPCB Part #
C4144797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS