RN732BTTD4370C25
MFR.Part #
RN732BTTD4370C25
JLCPCB Part #
C4237350
Description
-55℃~+155℃ 125mW 437Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS