HV732ATTD4534F
MFR.Part #
HV732ATTD4534F
JLCPCB Part #
C3971698
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS