AA0805FR-078M45L
MFR.Part #
AA0805FR-078M45L
JLCPCB Part #
C4231476
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS