HV732ATTD4533F
MFR.Part #
HV732ATTD4533F
JLCPCB Part #
C4271857
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS