SR731JTTD2R61F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JTTD2R61F
JLCPCB Part #
C2599932
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 2.61Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS