HV732ATTD2873F
MFR.Part #
HV732ATTD2873F
JLCPCB Part #
C4307344
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS