HV732BTTD2873F
MFR.Part #
HV732BTTD2873F
JLCPCB Part #
C4233091
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS