RN73R2BTTD1743C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1743C25
JLCPCB Part #
C2549253
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS