RK73G1HTTC6202D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1HTTC6202D
JLCPCB Part #
C2582727
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS