RN732ATTD9650A05
MFR.Part #
RN732ATTD9650A05
JLCPCB Part #
C4321156
Description
-55℃~+155℃ 100mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS