HV732ATTD8873F
MFR.Part #
HV732ATTD8873F
JLCPCB Part #
C4137112
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS