HV732ATTD2054F
MFR.Part #
HV732ATTD2054F
JLCPCB Part #
C4283630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS