ERJ-PB6D1051V
MFR.Part #
ERJ-PB6D1051V
JLCPCB Part #
C2087122
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS