HV732ATTD2554F
MFR.Part #
HV732ATTD2554F
JLCPCB Part #
C4070699
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.55MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS