SG73S1ETTP8062D
MFR.Part #
SG73S1ETTP8062D
JLCPCB Part #
C3971300
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS