ERJ-HP6D4752V
MFR.Part #
ERJ-HP6D4752V
JLCPCB Part #
C6845220
Description
-55℃~+175℃ 47.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS