HV732ATTD2004F
MFR.Part #
HV732ATTD2004F
JLCPCB Part #
C3917659
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS