HV732ATTD1403F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD1403F
JLCPCB Part #
C4271892
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS