CFS1/2CT52R102J
MFR.Part #
CFS1/2CT52R102J
JLCPCB Part #
C3554785
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.8xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS