RN73H2BTTD4302C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4302C50
JLCPCB Part #
C2556929
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS