RP73D2A2K49BTDF
MFR.Part #
RP73D2A2K49BTDF
JLCPCB Part #
C1717903
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS