SG73S2ETTD3600F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3600F
JLCPCB Part #
C4327115
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS