HV732ATTD1104F
MFR.Part #
HV732ATTD1104F
JLCPCB Part #
C4077281
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS