HV732BTTD1104F
MFR.Part #
HV732BTTD1104F
JLCPCB Part #
C4330885
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS