SR732ATTD100G
MFR.Part #
SR732ATTD100G
JLCPCB Part #
C2599788
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS