RN731JTTD4482D50
MFR.Part #
RN731JTTD4482D50
JLCPCB Part #
C4261759
Description
-55℃~+155℃ 44.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS