RN73H2BTTD2582B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2582B50
JLCPCB Part #
C2557318
Description
25.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS