HV732ATTD1004D
MFR.Part #
HV732ATTD1004D
JLCPCB Part #
C4186862
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS