RK73H1HTTC1001F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1001F
JLCPCB Part #
C172772
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS