RN73R2BTTD1933F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1933F50
JLCPCB Part #
C3927009
Description
-55℃~+155℃ 193kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS