RN732BTTD3242F25
MFR.Part #
RN732BTTD3242F25
JLCPCB Part #
C4089280
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS