ERJ-S06D1800V
MFR.Part #
ERJ-S06D1800V
JLCPCB Part #
C2121776
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS