HV73V1JTTD625G
MFR.Part #
HV73V1JTTD625G
JLCPCB Part #
C4308528
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS