HV731JTTD1402F
MFR.Part #
HV731JTTD1402F
JLCPCB Part #
C4214775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS